İstanbul’daki Sosyal Tesisler

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin en hayırlı işlerinden biridir belkide sosyal tesisleri oluşturmak. İstanbul’un birçok ilçesinde yapılmış olan bu tesisler makul fiyatlarıyla cep dostu, mönüsü ve tatlarıylada gayet tatmin etmektedir. Fiyatlar kısmen aşağıda ki gibidir.

Bütün İBB sosyal tesislerde menüler ve fiyatlar kısmen aynıdır.

1- Arnavutköy Sosyal Tesisleri

Arnavutköy

Sosyal Tesis kavramını aşmış ender tesislerdendir. Rezervasyon falan yok gidiyorsun boş ise oturur dolu ise sıra alır beklersiniz sıranın gelmeside çok uzun sürmemektedir. Yemekleri lezzetli, manzarası harika servisi hızlı olan temiz bir mekandır. Fiyatlarda gayet makuldur.

Adres
İletişim 0212 2574208

2- Avcılar Sosyal Tesisleri

avcılar1

avcılar2

İBB’nin en az tercih edilen sosyal tesislerinden biridir. Burada ciddi anlamda sorunların olduğu bir mekan haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti 4 üstünden 2’yi geçememektedir. Manzarası ve konumu itibariyle iyi olsa da hizmetlilerin asık suratı biraz canınızı sıkabilir.

Adres Denizköşkler Mahallesi, Dr. Sadık Ahmet Caddesi, Eski IETT Kampı, Avcılar, İstanbul
İletişim 444 10 34

3-Beykoz Sosyal Tesisleri

beykoz

beykozz

Sahilin yanı başında olan, çalışanlarının oldukça kibar ve güler yüzlü, fiyatlarında oldukça makul olmasından dolayı bölge halkının vazgeçilmezi haline gelmiş bulunmaktadır. Kabalıktan şikayet edilebilir fakat yinede her manzarasıyla, havasıyla, kalitesiyle her şeye değer.

Adres Çiğdem Mahallesi, Barbaros Caddesi, Beykoz, İstanbul
İletişim 444 10 34

4- Büyükçekmece Sosyal Tesisleri

büyükçekmece

büyükçekmece2

Minik ve Modern mimarisi ile ilgi ve dikkatli üzerine çeken sosyal tesis bölge halkının isteklerini bir nebzede olsa karşılayabiliyor. Manzaraya iyi diyebileceğimiz hizmetin ise orta düzeyde olduğu bir sosyal tesisdir.

Adres Fatih Mahallesi, Kordonboyu Caddesi, Büyükçekmece, İstanbul
İletişim 444 10 34

5- Çamlıca Sosyal Tesisleri

Çamlıca

çamlıca2

İstanbul 360 adlı mekanın ekonomik olarak alternatifidir diyebiliriz. İstanbul’u 360 derece tepeden keyifli bir şekilde çayınızı yudumlayarak izlemek isteyenler için en ideal yerdir.

Adres
Kısıklı Mahallesi, Turistik Çamlıca Caddesi, Sefa Tepesi, No 1, Üsküdar, İstanbul
İletişim 0216 4432198

6- Fethipasa Sosyal Tesisleri

fethipasa

fethipasa2

Size eski İstanbul’u yaşatabilecek bir mekandır diyebiliriz. Ciddi bir kalabalığın olması biraz can sıkıyor ama o manazara, püfür püfür esen rüzgar sizi kendinizden almak için yeterli oluyor. Hizmetin ve kalitenin gayet iyi olduğu bir sosyal tesisdir.

Adres Kuzguncuk Mahallesi, Paşa Limanı Caddesi, Nacak Sokak, No 6, Üsküdar, İstanbul
İletişim 4441034

7- Florya Sosyal Tesisleri

florya

florya2

Sosyal Tesislerin, “en iyisi” diyebiliriz herhalde. Ciddi anlamda lüks restoranlara toz yutturan bir sosyal tesis olmuştur. Fiyatların makul olması nedeniylede oldukça tercih sebebi haline gelmiş bundan dolayıda kapı önlerine varan kuyrukların olduğu durumlar olmuştur. Manzarası ve konumu itibariyle zaten edilecek söz yoktur.

Adres Şenlikköy Mahallesi, Florya Caddesi, Bakırköy, İstanbul
İletişim 4441034

8- Gözdağı Sosyal Tesisleri

gözdagı

gözdagı2

Pendik ve Adalara tepeden bakmak isteyenler için en ideal sosyal tesisdir. Serin rüzgarlarıyla ve dört bir yanını yeşilliğin oluşturduğu bu tesiste fiyatlar gayet uygun olmakla beraber servisi oldukça hızlı ve temiz çalışanlarıda gayet güler yüzlü olduğunu belirtelim.

Adres Dumlupınar Mahallesi,Gözdağı Caddesi, Pendik, İstanbul
İletişim 4441034

9- Haliç Sosyal Tesisleri

halic

haliç2

Sıkça tercih edilen sosyal tesislerdendir. Denize sıfır konumu olmasından, servis ve yemek kalitesinden ödün vermemesi müşteri kitlesini genişletmiştir. Saatin her vakti kalabalık olmasına rağmen yer bulabilirsiniz endişeniz olmasın.

Adres Küçük Mustafa Paşa Mahallesi, Abdülezel Paşa Caddesi, Kadir Has Üniversitesi Karşısı, Fatih, İstanbul
İletişim 0212 6219075

10-  İstinye Sosyal Tesisleri

istinye

istinye2

İstinye Marina koyusunu yürüdükten sonra dinlenmek amaçlı tercih edebileceğiniz en ideal yer olabilir. Kalitesinin yüksek olup fiyatlarının oldukça aşağıda olması görenleri şaşırtıyor ama tamamen gerçek. Cam kenarındaki masalara ilgi ve talep oldukça fazla buda gayet normal cidden camdan dışarı baktığınızda sizlere çok güzel kareler oluşturmakta.

Adres İstinye Mahallesi, Emirgan Caddesi, No 108, Sarıyer, İstanbul
İletişim 4441034