İstanbul’da Gezilmesi Gereken 10 Alışveriş Merkezi

10 – Olivium

1771

Zeytinburnu’nda bulunmaktadır.İstanbul’un ilk outlet alışveriş merkezidir.Değişik mimarisi ise ile dikkat çekmektir.Ünlü markalar neredeyse bulunmaktadır.

9 – Palladium

Palladium

Ataşehir’de bulunmaktadır.Kendine özel bir sloganı vardır ‘Sonsuz Yaşam Küresi’.Alışveriş merkezinde dikkat çeken en önemli nokta ise çok kaliteli restorantların bulunmasıdır.

 

8 – Capacity

Capacity

Bakırköy’de bulunmaktadır.Bakırköy’e renk katan mekanlardan biridir.Alışveriş merkezinin ortasında bulunanan havuzu ve dünyaca ünlü restorantlar bulunmaktadır.

 

7 – Forum İstanbul

Forum İstanbul

Bayrampaşa’da bulunmaktadır.Büyüklüğü ile dikkat çekmektedir.İçinde köpekbalıkları ve bir çok su canlısının bulunduğu bir akvaryum vardır.Su canlılarına merakı olanlar bu alışveriş merkezinde çok eğleneceklerini düşünüyorum.

 

6 – Marmara Forum

Marmara forum

Bakırköy’de bulunmaktadır.My Forum özelliği ile dikkat çekmektedir.İstediğiniz etkinlik için size özel alan ayarlamaları bu alışveriş merkezini özel kılıyor.

5 – Vialand

Vialand

Eyüp’te bulunmaktadır.Tema parkı ve gösteri merkezi bulunmaktadır.Tamamen tamamlanması bu yılın sonunda olacatır.Çocuğunuzla güzel vakit geçirebileceğiniz bir alışveriş merkezi.

4 – Via Port

Via Port

Pendik’te bulunmaktadır.Türkiye’nin en büyük outlet alışveriş merkezidir.Yeşil alanlar ve göletiyle dikkat çekmektedir.Hem alışveriş yapmak ve temiz bir nefes almak istiyorsanız mutlaka uğramalısınız.

3 – Aqua Florya

Aqua Florya

Florya’da bulunmaktadır.Çok büyük bir akvaryumu vardır.Deniz manzaları yemek yemek isteyenler için mükkemel bir yerdir.Doğal ürün satılan bir pazarı vardır.

2 – İstinye Park

İstinya Park

Sarıyer’de bulunmaktadır.Armani gibi ünlü markaları barındırmaktadır.Ünlülerin en çok geldiği alışveriş merkezidir.Hem açıkta hemde kapalı yerlerde mağazalar vardır.

1 – Kanyon

kanyon

Levent’te bulunmaktadır.En büyük özelliği yapısının kanyona benzemesidir.Jazz gösterileri çok sıklıkla yapılmaktadır.Havasız ve boğucu alışveriş merkezlerinden sıkılanların sıkça gideceği bir alışveriş merkezidir.