İstanbul’un En İyi 10 Gece Kulübü

İstanbul’un farklı bölgelerinde bulunan en iyi 10 gece kulübünü sizler için derledik. İşte en iyi 10 gece kulübü:

10-Nardis Jazz Club

nardis jaz

Nardis Jazz Club ismindende anlaşılacağı gibi bir Jazz kulübüdür.Jazz severlerin gerçekten gitmesi gereken bir mekandır.

9- Cahide Cabaret

Cahide Cabaret
Artık bir fenomen haline gelen Cahide Cabaret kendine özgü tarzı,eğlencesi ile müşterilerini burda büyülemeye devam ediyor.

8- Al Jamal

Al Jamal

Al Jamal Teras, ortadoğu’nun mistik ortamını farklı dekorasyonlarıyla yaşatıyor.Yeşilliklerin arasında çok beğenilen bir yer halini almış.

7-Mojo Beyoğlu

majo

İstanbul’un kalbi Beyoğlunun gözdesi şüphesiz Mojo Live Music bardır.Gençler için biçilmiş olan bu mekanda haftanın 7 günü kaliteli müzikler ile sınır tanımaksızın eğlencenin dibine vurulan ender mekanlardandır daha çok üniversiteli öğrencilerin tercih ettiği yer haline gelmiştir.

6-Jolly Joker İstanbul

Jolly Joker

Jolly Joker İstanbul,diğer adıyla Balans.Beyoğlu Balo Sokak’ta toplam 1000 metrekare kapalı alana yayılan 800 kişilik kapasitesiyle kalabalık bir kulüptür.

5- Ulus 29

Ulus 29

Eğlenceli geceler cuma,cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi şüphesiz Ulus 29’dur.Dünyanın en ünlü en neşeli gece mekanlarından birisidir. Boğazın eşsiz manzarasıyla size keyifli ve güzel vakitler geçirmenizi sağlayacaktır.

4- ANJELİQUE

Anjelique

İstanbul’un en ünlü restoranı ve gece kulübü ANJELİQUE açıldıgı günden beri İstanbulluların uğrak yeri olmuş durumda.

3- 360 İstanbul

360 İstanbul

Bir çok uluslararası ödüle sahip olan bu kulüp tarihi ve kadim mısır apartmanı’nın en üstünde yer almaktadır. İstanbul’u geniş bir manzarayla izlemek için tercih edilebilecek ender mekanlardan birisidir.

2- Sortie Night Club

Sortie Night

Boğazın eşsiz kokusuyla martıların sesleriye yemek yiyeceğiniz açıldıkları ilk günden beri müzik ve eğlence anlayışı ile 4 mevsim çalışmalarına devam eden mekandır.

1- Reina

reina club

Ünü ülke sınırlarını aşan bu eğlence merkezi , eğlence merkezinin olması dışında yabancı Devlet Başkanlarının Dünya meselelerini konustugu, iş adamlarının yüz milyarlık anlaşmalar yaptıgı vazgeçilmez bir mekandır.