İstanbul’da Gidilmesi Tehlikeli 10 Semt

Dünya güzeli İstanbul’un her yeri Galata Kulesi , Sultanahmet , Ayasofya , Kız Kulesi gibi değil. Bi de arka yüzü var.Birazdan görecekleriniz İstanbul’un hiç de masum bir şehir olmadıgını kanıtlayabilir cinsten.

10-Sultanbeyli

F10101727

Resimde gördüğünüz üzre bir polis karakoluna yapılan bir saldırı.Gerçekten tehlikeli bir yer.

9-Karabayır

karabayır

Bir vatandaşın dediklerine göre bu semte geldiğinde polis az daha kendisini içeri atıyormus. Neden mi ? Sen oraya uyusturucu almayamı gittin? diye.

8-Kurtulus Mahallesi

Kurtulus Mahallesi

Bir adam polisin, kızkardeşine tecavüz etmesinin ardından, polislere karşı büyük kin beslemeye başlamış ve bir mağarayı kullanarak, birçok polisi öldürmüştür. (girişi kurtuluş hamamı yakınlarında olan mağaradan girip, kasımpasa’ dan çıkarak cinayetlerini işler ve tekrar aynı yoldan tatavla’ya geri kaçmış). bu sırrı verdiği tek kişi olan sevgilisinin polislere ihbar etmesi sonucu, sevgilisinin evinde, polisler tarafından öldürülmüştür

7-Kuştepe

Kuştepe

Bilgi Üniversitesi nin ilgi çeken bir yönü, nerede normal şartlarda girmenin cesaret isteyeceği mahalle, mesken varsa oraya universite kampusu dikmesidir. Veyahut Roman mahallesinden çok ucuza arsa bulduk aman kaçırmayalım endişesi neticesinde mi ? Bunu bilmeyiz fakat gerçekten buraya gitmek cesaret ister.

6- Gaziosmanpaşa

gaziosmanpasa_1152

Ne türden bir yer ise en işlek caddelerinde bile adam arabayla geçerken havaya 20 mermi sıkıp devam ediyor.

5- Gülsuyu

gulsuyu_9288

Kurban Bayramında bayramın birinci günü, üç ayrı saldırıda 9 kişinin bacağından vurularak yaralandığı mahalle.Kurban Bayram’ını çok yanlış anlamıslar.

4- Dolapdere

Öyle bir semt ki 15 yaşlarda çocuk yolun ortasında yürüyor diye,taksici o dar sokakta arabayı kenara kırıyor.Taksici mevzudan uzak olsaydı gerçekten iyi şeyler olmazdı.

3- Tarlabaşı

tarlabaşı

5 Yaşındaki çocukların ellerinde bıçaklarla dolaştıgı 1000 çeşit insanın bir arada yaşadıgı tek adrestir TARLABAŞI.

2- Hacihüsrev

hacihüsrev

Arabanız ın Önü Kesilip ”sigara sarıcam abi bi tane sigara versene” dendiğinde 1 yerine yarım paket sigarayı verirseniz dönüşünde tekrardan yolunuzun kesildiği mahalledir.

1- Gazi Mahallesi

gazi mahallesi

Ve Bunada Diyecek Söz Bulamıyoruz. ! ! !