İstanbul’da Evlenme Teklifi Edilebilecek 10 Yer!

1- Sunset Grill & Bar

sunset

Birçok kişi tarafından iş görüşmeleri, doğum günü kutlamaları için tercih edilmekte fakat güzel bir evlilik teklifi için gayet ideal ve hoş bir mekandır. Romantik bir ortamın olmamasının mümkünatı yok. Geniş ve taze yemek mönüsü mevcuttur servis düzeyi de gayet tatminkar.

2- Rumeli Hisarı

Rumeli Hisarı
Tarihi surlarıyla dikkat çeken ve bu surlara eşlik eden güzel Boğaz Manzarasıyla çok güzel hazırlanmış planların yapıldığı gözde yerlerden biridir. Burada mevzu restoran falan değil iş sizde bitiyor.

3- Lacivert Restoran

lacivert

Denize sıfır konumuyla ve boğaz arka temalı bir mekanımızdır. Oldukça loş ışıklarıyla ve sadeliğiyle tercih edilebilecek nezih mekanlardan biridir. Menö ve servis konusunda hiç sıkıntı çekmeyeceğiniz bir yerdir. Mümkünse denizin yanında ki masalardan yer rezerve ediniz. Teklifinizi daha etkileyici hale getirecektir.

4- Boğaziçi Köprüsü

kopru

Vay be! dedirtecek türden bir tekliftir. Bir yat kiralayın tam köprünün ortalarında durdurup havai fişekler esnasında ya da köprüden pankart açtıraraktan çok mükemmel bir ortam yaratabilirsiniz. İşi sadece boğaz ile bitirmeyin yoksa boğaz da yetmez(!!)

5- Kız Kulesi

kızkulesi

Yıllardan beri süregelen bakışmalarıyla Heybetli Galata Kulesiyle bakışan boğazın incisi olan Kız Kulesi… Kız Kulesinde güzel bir akşam yemeği gayet tatminkar olacaktır tabi ki bu işin ekstra ve bonusu size kalmış artık. İster bir tekne kiralayıp havai fişekler attırın ister başka bir şey yapın artık temel bizden detay sizden…

6- Galata Kulesi

galatakulesi

Beyoğlu’nun abisi Galata Kulesi… Kız Kulesiyle olan bakışmalarıyla, tarihi surları ve yapısıyla oldukça tercih edilen mekan haline gelmiştir. “Voav” dedirtmese bile ekstra özellikler katarak teklifinizi daha değerli hale getirebilirsiniz.

7- Feriye Lokantası

feriye

Boğaz manzarası, romantik Mönüsü ve eşsiz ortamıyla çok tercih edilen bir mekan olmuştur. Çalışanlarının size gereken yardımı ve ortamın oluşmasını sağlayacaktır

8- Eyüp Teleferik

eyüpteleferik

Çok marjinal olabilecek türden bir teklif yapabilirsiniz. Birazcık sıra olabilir ama bunu uygun zaman aralığında ayarlarsanız sorun olmayacaktır diye düşünüyorum ayrıca kışın karlı hava tercihiniz olmalı.

9- Çamlıca Tepesi

büyük çamlıca

Rumeli Hisarı ters kaldıysa alternatifiniz Çamlıca Tepesi olmalı. Boğazın manzarası ve havasının eşliğinde ekstra özel şeyler tasarlayabileceğiniz bir mekan haline getirebilirsiniz.

10- 360 İstanbul

360istanbul

Beyoğlu’nun gözde mekanlarından birisidir. Geniş istanbul manzarasıyla oldukça dikkat çekmektedir. Özel bölümleriyle çok rahatça tekliflerinizi yapabileceğiniz alanları mevcuttur. Yemek mönüsüde gayet tatminkar düzeydedir.