İstanbul’un En İyi 10 Waffle Yapan Mekanları

1- Kemal Usta Waffle

kemal usta

Tartışmasız en iyisi. Zaten aramızda bilmeyen yoktur. Reklam falan yaptığım yok birçok farklı yerde denedim ama kemal ustadaki gibi olmuyor. Canınız waffle çektiğinde tam anlamıyla sizi tatmin ediyor. İstediğiniz kadar malzeme seçebiliyor olmamız da cabası! Çok karıştırıp mide fesatı da geçirmeyelim tabi

 

2- Zeynep’s Waffle

istwaffle

Hiç yabancılık çekmeden huzur bularak türlü türlü waffle deneyebileceğiniz bir mekan. Birde meşhur Zeynep ablası vardır ki bir işletmeci ancak bu kadar içten ve samimi olabilir.

Adres  Adnan Kahveci Bulvari, Bahçelievler/İstanbul

3- Ab’bas Waffle

ab'bas

Birçok şubesi mevcuttur fakat biz sizler için en tutulan ve beğenilen şubesini seçtik. Mekan küçük olsa da dilinizde bıraktı muazzam tatlar ile gönlünüzde büyük yer tutacak olan mekandır. Günlük ihtiyacınız haline gelebilir dikkat edin.

4- Ortaköy Waffle

ortaköy

Yolunuz düşerse muhakkak uğramanız gereken yerlerden birisi. Boğaz havası ve manzarasına karşılık waffle yemenin tadının tartışması bile olmaz. Malzemesi bol, çeşit bol daha ne olsun.

Adres › Mecidiye Mahallesi, Mecidiye Köprüsü Sokak, No 1/13, Beşiktaş, İstanbul

 5- – Waffle Lab

waffle lab

Çalışanlarının güleryüzlü ve ortamın sıcaklığıyla Bayrampaşa’da yapılmış hoş ve güzel bir yer yolunuz düşerse uğramayı unutmayın.

Adres › İsmetpaşa Mahallesi, Uluhan Sokak, Bayrampaşa,İstanbul

 6- Waffle House

wh

İç dekorasyonuyla dikkatleri üstüne çeken mekan geniş ve oldukça ferah. Hizmeti orta halli olup yaptıkları ürünler gayet lezzetli ve güzel. Tercih edilebilecek ender yerlerdendir.

Adres › Capacity AVM, Kat 2, Ataköy 1. Kısım Mahallesi, Fişekhane Caddesi, No 7, Bakırköy, İstanbul

 7-  Güneş Waffle

gns1

“Muhteşem” diye tarif edilebilecek ender yerlerden bir tanesidir Güneş Waffle. Taze ve bol malzemesiyle, çeşit çokluğuyla karar vermenizde zorluk yaratacağından şüphemiz yok.

Adres › Cevdet Paşa Cad. No:58/C Bebek, 34342 İstanbul

8-  Bitez Waffle

btz

Kendine has waffle türleriyle çok kişi tarafından tutulan ve sevilen bir mekan haline gelmiş bulunmaktadır. Yaptıkları wafflelerin yanı sıra dondurmaları ise kesinlikle ağzınızda çok daha farklı güzel tatlar bırakacaktır.

Adres › Yeşilköy Mahallesi, Doğruyol Sokak, No 1/5, Bakırköy, İstanbul

 

9-  Waffle Stop

ws

İstanbul’un bir çok bölgesinde şubeleri bulunmaktadır. Kalitesinden ödün vermeyen tadı da bir o kadarda güzel olan istediğin kadar malzeme seç  ya da ekle fiyatından herhangi bir oynama olmayan ve bulunduğunuz konuma sipariş verdiğinizde yaptıkları paketlere takdire şayan olan yerdir.

Adres › Marmara Forum AVM, Kat 3,Osmaniye Mahallesi, Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı, No 3, Bakırköy, Istanbul

 

10-  Bebek Waffle

bw

Gece aniden canınız oldu da waffle çekti gitmeniz gereken tek yer Bebek Waffle olmalıdır. Sabaha kadar açık olmasıyla tatlı krizlerinizi sona erdiren ve lezzetli ürünleriyle sizi krizlerinizden çıkartacak ender yerlerden biridir.

Adres › Bebek Mahallesi, Cevdet Paşa Caddesi, No 38/B, Beşiktaş, İstanbu