İstanbul Manzaralı 10 Nezih Restaurant

Güzide İstanbul’umuzun eşi benzeri olmayan boğaz manzarasına sahip olan mekanlarımızı sizler için keşfedip ortaya çıkarmış bulunmaktayız. İstanbul’a yerden değil tepeden bakmalısınız.
10 – Peninsula Teras Restaurant
Peninsula
Karaköy’de bulunmaktadır.Golden City Hotel’in terasında olan bir restauranttır.Haliç ve Topkapı manzarasına sahiptir.Terasta düğün,nikah,nişan gibi davetler verme imkanı vardır.
9 – A’jia Restaurant
A'jia Restaurant
Kanlıca’da bulunmaktadır.A’jia Hotel’ine ait bir restauranttır.Kanlıca’nın tarihi Ahmet Rasim Paşa Yalısı’na kurulu bir butik oteldir.Restaurantın menüsü İtalyan ve Akdeniz mutfağı vardır.Mükemmel manzara altında mükemmel bir evlenme teklifi edilebilir.
8 –  Kalpazankaya Restaurant
Kalpazankaya Restaurant
Burgazadası’nda bulunmaktadır.Kalpazankaya yolu üzerinde bulunanan bir restauranttır.Sessiz sakin bir yemek isteyenler için ideal bir yerdir.Deniz ürünleri üzerine bir menüye sahiptir.Güzel bir lüferin yanında bir orta boy rakı güzel gider.
7 – Deniz Yıldızı Restaurant
Deniz Yıldızı Restaurant
Çengelköy’ bulunmaktadır.Mükemmel bir boğaz manzarasına bakarak yemek yemek isteyenlerin mutlaka gitmesi gereken bir restauranttır.Kendinizi İstanbul’da geçen yeşil çam filmlerinde hissedebilirsiniz.Genel olarak deniz ürünleri üzerine menüye sahip.
6 – Armada Teras Restaurant
Armada Teras Restaurant
Sultanahmet’te bulunmaktadır.Armada Otel’in teras katında bulunanan bir restauranttır.Deniz ürünlerine sahip bir menüsü vardır.Bir yanınızda Sultanahmet bir yanınızda Marmara Denizi kendinizi tarihin içinde hissedebileceğiniz bir yerdir.
5 – Topaz Restaurant
Topaz Restaurant
Gümüşsuyu’nda bulunmaktadır.İnönü Caddesi üzerinde bulunanan bir restuaranttır.Osmanlı ve Akdeniz mutfağı ile süslenmiş bir menüsü vardır.Boğaz manzarası altında olan güzel bir restuaranttır.
4 – Zuma Restaurant
Zuma Restaurant
Ortaköy’de bulunmaktadır.Salhane Sokak’ta bulunan bir restauranttır.Asya mutfağının bulunduğu bir menüsü vardır.Boğaz köprüsü ve Ortaköy Camiisi ile mükemmel bir yemek yiyebilirsiniz.
3 – Leb-i Derya Kumbaracı
Leb-i Derya Kumbaracı
Taksim’de bulunmaktadır.Kumbaracı Yokuşu’nda bulunan bir restauranttır.Deniz ürünlerinin hakim olduğu bir menüsü vardır.İstanbul boğazının ve mekanın atmosferi sizi sizden alabilir.
2 – 360 İstanbul
360 İstanbul
Taksim’de bulunmaktadır.İstiklal Caddesi’nde bulunan bir restauranttır.Dünya mutfağı ile değişik lezzetlerin bulunduğu menüsü vardır.Uluslararası ödüllere sahip bir restoranttır.Boğaz manzarası karşısında dünya mutfağının değişik lezzetlerini tadabilirsiniz.
1 – Villa Bosphorus
Villa Bosphorus
Beylerbeyi’nde bulunmaktadır.İskele Caddesi’nde bulunan bir restauranttır.Deniz ürünlerinin bulunduğu menüye sahiptir.Türkiye’nin en güzel deniz ürünlerinin serviş ediliği restaurantlardan biridir.Düğün,nişan gibi davet verme imkanıda sunmaktadır.Boğaz köprüsünün mükemmel ışıkları altında romantik bir yemek yiyebilirsiniz.